Zdobící špička Wilton 125, okvětní lístky Olomouc

  • Zdobící špička Wilton 125, okvětní lístky
  • Zdobící špička Wilton 125, okvětní lístky
  • Zdobící špička Wilton 125, okvětní lístky
  • Zdobící špička Wilton 125, okvětní lístky
Vaše cena
52 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.01.2021
Doprava na tento produkt
od 75 Kč
Přejít do obchodu » Hospodynkam.cz

Info: Zdobící špička Wilton 125, okvětní lístky Wilton Cukrářské špičky

Zdobící špička Wilton 125, okvětní lístky Trezírovací cukrářská špička ve tvaru slzičky, díky které můžeme tvořit krémové kytičky. Špička je vhodná také pro adaptér na trojbarevný krém. Rozměry Délka špičky: 4,5 cm Dolní průměr špičky: 2,5 cm Horní délka špičky: 12 mm Materiál: nerez   Pracovní postup: Špičku vložte do cukrářského sáčku, naplňte sáček máslovým krémem. Sáček držte pod úhlem 45° a povrchu se dotýkejte širokým koncem špičky (užší konec nechte mírně ve vzduchu). Zdobte tak, že pootočíte zdobeným košíčkem proti směru hodinových ručiček a pak zase zpět - tak nanesete krém do tvaru kvítku. Takto pokračujte až do středu - který můžete ozdobit jedlým sypáním.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Hospodynkam.cz je za skvělou cenu k dispozici Zdobící špička Wilton 125, okvětní lístky (Cukrářské špičky), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Zdobící špička Wilton 125, okvětní lístky

Od této značky Wilton mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Zdobící špička Wilton 125, okvětní lístky a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Cukrářské špičky.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Hospodynkam.cz, kde najdete velký výběr Cukrářské špičky v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Cukrářské špičky
E-shop Hospodynkam.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Zdobící špička Wilton 125, okvětní lístky najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Wilton


Info

Popis i technické specifikace Zdobící špička Wilton 125, okvětní lístky se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Wilton doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Hospodynkam.cz.

Podobné produkty: