Wolfberry Matcha metlička 1 ks Olomouc

  • Wolfberry Matcha metlička 1 ks
Vaše cena
359 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Wolfberry Matcha metlička 1 ks Ostatní

Wolfberry Japonská metlička na šlehání čaje Matcha (Chasen) je tradiční pomůcka nezbytná pro přípravu zeleného čaje Matcha. Je vyrobená z jednoho kusu bambusu, který je speciální metodou nařezaný na 80 bambusových vláken. Pomocí této bambusové metličky dosáhnete té správné pěny. Použití: Nejprve si zavařte vodu, která by neměla přesahovat 70 °C. Vysypte obsah sáčku čaje Matcha (2 g) do misky a připravenou horkou vodou zalijte práškový čaj Matcha. Asi 150 ml vody na 2 g čaje. Poté metličkou šlehejte krouživými pohyby do doby, než se vám veškeré hrudky rozpustí. Na hladině se vytvoří smaragdová pěna.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Wolfberry Matcha metlička 1 ks (Ostatní), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Wolfberry Matcha metlička 1 ks

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Wolfberry Matcha metlička 1 ks a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Ostatní.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Ostatní v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Ostatní
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Wolfberry Matcha metlička 1 ks najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Wolfberry Matcha metlička 1 ks se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: