Teploměr skleněný bezrtuťový Classic s galiem 1 ks Olomouc

  • Teploměr skleněný bezrtuťový Classic s galiem 1 ks
Vaše cena
99 Kč
Dostupnost
(Skladem) 19.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Teploměr skleněný bezrtuťový Classic s galiem 1 ks Zdravotnická technika

Teploměr skleněný bezrtuťový Classic je klasický skleněný teploměr, který má místo rtuti netoxické Galium. Inovativní tekutý materiál z galia, india a zinku nahrazuje rtuť pro lékařskou techniku. Teploměrem lze měřit rektálně (v konečníku), orálně (v dutině ústní) a axilárně (v podpaží). Teploměr skleněný bezrtuťový Classic s galiem Je přesný. Je hygienický, nedochází k přenosu virů. Je vhodný pro alergiky. Je cenově výhodný. Je ekologický. Neobsahuje baterie, plasty. S průhledným krytem. Měřící rozsah: 35,5 °C – 42,0 °C Přesnost: +/-0,15 °C Doba měření: min. 4 minuty... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Teploměr skleněný bezrtuťový Classic s galiem 1 ks (Zdravotnická technika), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Teploměr skleněný bezrtuťový Classic s galiem 1 ks

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Teploměr skleněný bezrtuťový Classic s galiem 1 ks a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Zdravotnická technika.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Zdravotnická technika v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Zdravotnická technika
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Teploměr skleněný bezrtuťový Classic s galiem 1 ks najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Teploměr skleněný bezrtuťový Classic s galiem 1 ks se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: