Sprej do nosu NasaMist 177 ml OPA Olomouc

  • Sprej do nosu NasaMist 177 ml OPA
Vaše cena
269 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » nanospace.cz

Info: Sprej do nosu NasaMist 177 ml OPA OPA Potřeby pro alergiky

100 % přírodní sprej s obsahem solného roztoku se doporučuje při alergické rýmě, pocitu suchosti v nose, kapání z nosu a překrvení nosní sliznice. Je jedním z nejpopulárnějších přírodních nosních sprejů na světě (cca 15 milionů prodaných kusů ročně), může zmírnit pocity ucpaného nosu a pomoci při podráždění nosu pyly, zvířecími alergeny, prachem či kouřem. ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka nanospace.cz je za skvělou cenu k dispozici Sprej do nosu NasaMist 177 ml OPA (Potřeby pro alergiky), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Sprej do nosu NasaMist 177 ml OPA

Od této značky OPA mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Sprej do nosu NasaMist 177 ml OPA a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Potřeby pro alergiky.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu nanospace.cz, kde najdete velký výběr Potřeby pro alergiky v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Potřeby pro alergiky
E-shop nanospace.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Sprej do nosu NasaMist 177 ml OPA najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce OPA


Info

Popis i technické specifikace Sprej do nosu NasaMist 177 ml OPA se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem OPA doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu nanospace.cz.

Podobné produkty: