Sanct Bernhard Směs ovocných bonbonů 170 g Olomouc

  • Sanct Bernhard Směs ovocných bonbonů 170 g
Vaše cena
139 Kč
Dostupnost
(Skladem) 19.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Sanct Bernhard Směs ovocných bonbonů 170 g Potraviny a nápoje

Sanct Bernhard bonbóny se vaří podle staré tradice v měděných kotlích nad ohněm a poté jsou vyráběny ručně. Při jejich výrobě jsou využívány čistě přírodní zdroje a nenajdete v nich žádná umělá barviva, příchutě ani vůně. Směs ovocných bonbónů Sanct Bernhard je slazena isomaltem, sladidlem, které je díky nízkému glykemickému indexu a nízké energetické hodnotě vhodnou alternativou nejen pro diabetiky, ale i pro osoby, které dbají na zdravý životní styl a kontrolují svůj kalorický příjem. 100g bonbónů navíc obsahuje dvojnásobek referenční hodnoty příjmu vitamínu E a doporučenou denní dávku vitamínu C. Složení: Sladidlo isomalt, regulátor kyselosti kyselina citronová, extrakt z aceroly, plnivo maltodextrin, přírodní aromatické látky, přírodní barviva: červená řepa, ovocné a zeleninové výtažky, vitamin E, provitamin A (beta karoten). Nutriční hodnoty v... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Sanct Bernhard Směs ovocných bonbonů 170 g (Potraviny a nápoje), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Sanct Bernhard Směs ovocných bonbonů 170 g

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Sanct Bernhard Směs ovocných bonbonů 170 g a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Potraviny a nápoje.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Potraviny a nápoje v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Potraviny a nápoje
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Sanct Bernhard Směs ovocných bonbonů 170 g najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Sanct Bernhard Směs ovocných bonbonů 170 g se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: