Sada HOME Nanotrade Olomouc

  • Sada HOME Nanotrade
Vaše cena
620 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » nanospace.cz

Info: Sada HOME Nanotrade Nanotrade Ošetření povrchů

Sada pro kompletní péči o váš domov obsahuje: 1x  Supraperl 25 ml + čistič 25 ml (přípravek na ošetření skel, keramiky, dlažby) 1x  Šampon 100 ml (šampon pro mytí různých ploch) 1x  Nano Deodorant 100 ml (přípravek na odstranění zápachu) ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka nanospace.cz je za skvělou cenu k dispozici Sada HOME Nanotrade (Ošetření povrchů), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Sada HOME Nanotrade

Od této značky Nanotrade mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Sada HOME Nanotrade a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Ošetření povrchů.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu nanospace.cz, kde najdete velký výběr Ošetření povrchů v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Ošetření povrchů
E-shop nanospace.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Sada HOME Nanotrade najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Nanotrade

Info

Popis i technické specifikace Sada HOME Nanotrade se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Nanotrade doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu nanospace.cz.

Podobné produkty: