Respirátor - maska protiprašná s výdechovým ventilem FFP1, sada 5ks, skládací EXTOL PREMIUM Olomouc

  • Respirátor - maska protiprašná s výdechovým ventilem FFP1, sada 5ks, skládací EXTOL PREMIUM
Vaše cena
159 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » TIPA.EU

Info: Respirátor - maska protiprašná s výdechovým ventilem FFP1, sada 5ks, skládací EXTOL PREMIUM Nářadí Ochranné pomůcky

Respirátor - maska protiprašná s výdechovým ventilem FFP1, sada 5ks, skládací EXTOL PREMIUM... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka TIPA.EU je za skvělou cenu k dispozici Respirátor - maska protiprašná s výdechovým ventilem FFP1, sada 5ks, skládací EXTOL PREMIUM (Ochranné pomůcky), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Respirátor - maska protiprašná s výdechovým ventilem FFP1, sada 5ks, skládací EXTOL PREMIUM

Od této značky Nářadí mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Respirátor - maska protiprašná s výdechovým ventilem FFP1, sada 5ks, skládací EXTOL PREMIUM a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Ochranné pomůcky.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu TIPA.EU, kde najdete velký výběr Ochranné pomůcky v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Ochranné pomůcky
E-shop TIPA.EU doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Respirátor - maska protiprašná s výdechovým ventilem FFP1, sada 5ks, skládací EXTOL PREMIUM najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Nářadí


Info

Popis i technické specifikace Respirátor - maska protiprašná s výdechovým ventilem FFP1, sada 5ks, skládací EXTOL PREMIUM se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Nářadí doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu TIPA.EU.

Podobné produkty: