Reproplast Tenderizer Gurmán Olomouc

  • Reproplast Tenderizer Gurmán
  • Reproplast Tenderizer Gurmán
  • Reproplast Tenderizer Gurmán
  • Reproplast Tenderizer Gurmán
  • Reproplast Tenderizer Gurmán
  • Reproplast Tenderizer Gurmán
  • Reproplast Tenderizer Gurmán
  • Reproplast Tenderizer Gurmán
  • Reproplast Tenderizer Gurmán
  • Reproplast Tenderizer Gurmán
Vaše cena
137 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.01.2021
Doprava na tento produkt
od 75 Kč
Přejít do obchodu » Hospodynkam.cz

Info: Reproplast Tenderizer Gurmán Reproplast ostatní

Tenderizer Gurmán Český výrobek Strojek ke křehčení masa vyroben z plastu a nerezu. Postup pro práci s tenderizerem: Plátek masa uřízneme vždy vyšší, pokapeme olejem a okořením. Strojek uchopíme oběma rukama a mírně vtlačujeme do masa. Ostré nože prořezávají a zkracují vlákna, koření zasekávají dovnitř masa, kde zanechávají "komůrky", v kterých se usazuje šťáva. Maso tak zůstává jemné, křehké a plné šťávy. Strojkem přejedem podélně a příčně. Druhou stranu naplátkovaného masa již nekořeníme a stejným způsobem zpracujeme. Takto zpracujeme všechny druhy mas. Recept pro milovníky grilování:Silnější plátek vepřové krkovice z jedné strany nakořeníme a oběma rukama dle návodu orazítkujeme. Otočíme. Z druhé strany maso orazítkujeme a použijeme třítko na česnek s kterým si připravíme nejjemnější česnekovou kašičku.Česnekem maso potřeme, česnek se dostává do prořezaných komůrek.Každý má jistě svojí vyzkoušenou marinádu, ale zkuste takto upravené maso potřít majonézou.Dejte do mikrotenového sáčku vložte do menší nádoby a maso zatěžkejte, třeba lahví od vína.Věřte, že 6 hodin stačí. Maso vyndáte, setřete majonézu a dejte na gril. Z alobalu udělejte střížkupřihnutím alobalu cirka 15 cm vysokou, tím zvýšíte teplotu grilování.Čištění strojku: stlačením pohyblivé části vyjmeme celý vnitřek stroku, který opláchneme saponátem  ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Hospodynkam.cz je za skvělou cenu k dispozici Reproplast Tenderizer Gurmán (ostatní), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Reproplast Tenderizer Gurmán

Od této značky Reproplast mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Reproplast Tenderizer Gurmán a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s ostatní.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Hospodynkam.cz, kde najdete velký výběr ostatní v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro ostatní
E-shop Hospodynkam.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Reproplast Tenderizer Gurmán najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Reproplast

Info

Popis i technické specifikace Reproplast Tenderizer Gurmán se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Reproplast doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Hospodynkam.cz.

Podobné produkty: