Reproplast Ozdobná spirála Olomouc

  • Reproplast Ozdobná spirála
Vaše cena
28 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.01.2021
Doprava na tento produkt
od 75 Kč
Přejít do obchodu » Hospodynkam.cz

Info: Reproplast Ozdobná spirála Reproplast na ovoce a zeleninu

Ozdobnou spirálou nazdobíme zeleninu do tvaru šroubovice a takto zdobíme saláty nebo obložené zeleninové mísy. Používáme na okurku i cuketu, ale vždy v syrovém stavu. Příklad: špičku okurky odřízneme a držíme ve svislé poloze. Hrot se závitem natáčíme do středu okurky, prst vložíme do očka a krouživými pohyby připravíme spirálu.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Hospodynkam.cz je za skvělou cenu k dispozici Reproplast Ozdobná spirála (na ovoce a zeleninu), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Reproplast Ozdobná spirála

Od této značky Reproplast mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Reproplast Ozdobná spirála a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s na ovoce a zeleninu.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Hospodynkam.cz, kde najdete velký výběr na ovoce a zeleninu v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro na ovoce a zeleninu
E-shop Hospodynkam.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Reproplast Ozdobná spirála najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Reproplast


Info

Popis i technické specifikace Reproplast Ozdobná spirála se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Reproplast doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Hospodynkam.cz.

Podobné produkty: