Prostěradlo na matraci Nanobavlna® Quick & Easy dětské Velikost 70x140x8 nanoSPACE Olomouc

  • Prostěradlo na matraci Nanobavlna® Quick & Easy dětské Velikost 70x140x8 nanoSPACE
Vaše cena
1 389 Kč
Dostupnost
06.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » nanospace.cz

Info: Prostěradlo na matraci Nanobavlna® Quick & Easy dětské Velikost 70x140x8 nanoSPACE nanoSPACE Nanobavlna

První prostěradlo, kter é dokáže plně nahradit protiroztočov é povlaky na matrace. Je vyrobeno z bavlněn é ho sat é nu s nanotkaninou uvnitř, která brání průniku roztočů a alergenů . Alergik d íky tomu pocítí úlevu už po první noci. Bavlněný sat é n je látka pevn... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka nanospace.cz je za skvělou cenu k dispozici Prostěradlo na matraci Nanobavlna® Quick & Easy dětské Velikost 70x140x8 nanoSPACE (Nanobavlna), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Prostěradlo na matraci Nanobavlna® Quick & Easy dětské Velikost 70x140x8 nanoSPACE

Od této značky nanoSPACE mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Prostěradlo na matraci Nanobavlna® Quick & Easy dětské Velikost 70x140x8 nanoSPACE a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Nanobavlna.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu nanospace.cz, kde najdete velký výběr Nanobavlna v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Nanobavlna
E-shop nanospace.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Prostěradlo na matraci Nanobavlna® Quick & Easy dětské Velikost 70x140x8 nanoSPACE najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce nanoSPACE


Info

Popis i technické specifikace Prostěradlo na matraci Nanobavlna® Quick & Easy dětské Velikost 70x140x8 nanoSPACE se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem nanoSPACE doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu nanospace.cz.

Podobné produkty: