Proplach nosu Sinus Rinse, Hypertonický, náhradní sáčky, 70 sáčků OPA Olomouc

  • Proplach nosu Sinus Rinse, Hypertonický, náhradní sáčky, 70 sáčků OPA
Vaše cena
679 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » nanospace.cz

Info: Proplach nosu Sinus Rinse, Hypertonický, náhradní sáčky, 70 sáčků OPA OPA Potřeby pro alergiky

Zdravotnický přípravek na proplach nosu se solným roztokem s vyváženým pH. Je vhodný pro každodenní čistění nosních dutin pro vypláchnutí nadbytečného hlenu. Neobsahuje žádné konzervační látky. ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka nanospace.cz je za skvělou cenu k dispozici Proplach nosu Sinus Rinse, Hypertonický, náhradní sáčky, 70 sáčků OPA (Potřeby pro alergiky), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Proplach nosu Sinus Rinse, Hypertonický, náhradní sáčky, 70 sáčků OPA

Od této značky OPA mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Proplach nosu Sinus Rinse, Hypertonický, náhradní sáčky, 70 sáčků OPA a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Potřeby pro alergiky.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu nanospace.cz, kde najdete velký výběr Potřeby pro alergiky v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Potřeby pro alergiky
E-shop nanospace.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Proplach nosu Sinus Rinse, Hypertonický, náhradní sáčky, 70 sáčků OPA najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce OPA


Podobné produkty
Zobrazit další
Info

Popis i technické specifikace Proplach nosu Sinus Rinse, Hypertonický, náhradní sáčky, 70 sáčků OPA se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem OPA doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu nanospace.cz.

Podobné produkty: