Poukázka do ateliéru - balíček 4 fotografií Olomouc

  • Poukázka do ateliéru - balíček 4 fotografií
Vaše cena
1 990 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » FotoSkoda.cz

Info: Poukázka do ateliéru - balíček 4 fotografií Poukazy

Podmínky použití poukázky: lze ji uplatnit jednorázově je platná 1 rok od vystavení je třeba ji uplatnit při úhradě zakázky není směnitelná za peníze termín je třeba si rezervovat předem na stránkách našeho ateliéru Pro více informací o službách ateliéru můžete kontaktovat kolegy na čísle 222 929 039 nebo na emailu [email protected] Nebo si můžete prohlédnout tvorbu našich fotografů a možnosti fotografování na stránkách ateliéru a následně se objednat. Těšíme se na viděnou!... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka FotoSkoda.cz je za skvělou cenu k dispozici Poukázka do ateliéru - balíček 4 fotografií (Poukazy), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Poukázka do ateliéru - balíček 4 fotografií

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Poukázka do ateliéru - balíček 4 fotografií a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Poukazy.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu FotoSkoda.cz, kde najdete velký výběr Poukazy v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Poukazy
E-shop FotoSkoda.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Poukázka do ateliéru - balíček 4 fotografií najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Poukázka do ateliéru - balíček 4 fotografií se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu FotoSkoda.cz.

Podobné produkty: