Postel rustikální kovová 180 cm F300 Olomouc

  • Postel rustikální kovová 180 cm F300
Vaše cena
4 390 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.01.2021
Doprava na tento produkt
od 299 Kč
Přejít do obchodu » Nakup-nabytek.cz

Info: Postel rustikální kovová 180 cm F300 Nakup-nabytek.cz Ložnice

Kovová postel je zhotovená v elegantním stylu. Má velice pěkně zpracované zadní čelo, které vypadá originálně. Celá konstrukce je kovová v bílé barvě. Rošt (2x14 lamel) je dodáván spolu s postelí. Matraci je nutné dokoupit - z naší široké nabídky si určitě vyberete. Plocha pro spaní je 180x200 cm. Maximální nosnost je 2x80 kg při tloušťce matrace min. 18 cm. Postel nabízíme v několika velikostech. Zboží je dodáváno v demontu.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Nakup-nabytek.cz je za skvělou cenu k dispozici Postel rustikální kovová 180 cm F300 (Ložnice), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Postel rustikální kovová 180 cm F300

Od této značky Nakup-nabytek.cz mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Postel rustikální kovová 180 cm F300 a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Ložnice.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Nakup-nabytek.cz, kde najdete velký výběr Ložnice v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Ložnice
E-shop Nakup-nabytek.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Postel rustikální kovová 180 cm F300 najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Nakup-nabytek.cz


Info

Popis i technické specifikace Postel rustikální kovová 180 cm F300 se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Nakup-nabytek.cz doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Nakup-nabytek.cz.

Podobné produkty: