Postel BERLIN Olomouc

  • Postel BERLIN
  • Postel BERLIN
  • Postel BERLIN
  • Postel BERLIN
Vaše cena
6 682 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
od 499 Kč
Přejít do obchodu » Nakup-nabytek.cz

Info: Postel BERLIN Signal Ložnice

Moderní postel v klasickém stylu. Zajímavá kombinace kovu a dřeva. Přírodní dřevo je v bílé barvě. Rám je kovový, tak jako i přední a zadní část postele. Barva je černá. V horní části rámu jsou šedé vstavky. Podélné dřevěné lamely jsou vsazeny do rámu ( 14 lamel ). Výška roštu od země je cca 34 cm. Rošt je součástí postele, matraci je třeba doobjednat - 160 x 200 cm. V naší nabídce naleznete i doporučené noční stolky.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Nakup-nabytek.cz je za skvělou cenu k dispozici Postel BERLIN (Ložnice), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Postel BERLIN

Od této značky Signal mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Postel BERLIN a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Ložnice.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Nakup-nabytek.cz, kde najdete velký výběr Ložnice v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Ložnice
E-shop Nakup-nabytek.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Postel BERLIN najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Signal


Info

Popis i technické specifikace Postel BERLIN se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Signal doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Nakup-nabytek.cz.

Podobné produkty: