Ortis Fructolax 12 žvýkacích kostek Olomouc

  • Ortis Fructolax 12 žvýkacích kostek
Vaše cena
129 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Ortis Fructolax 12 žvýkacích kostek Ortis Doplněk stravy

Pravidelné a bezproblémové vyprazdňování je jedním z ukazatelů dobrého zdravotního stavu. V poslední době je ale častým jevem zácpa. Podílí se na tom zejména nepravidelný příjem potravy a její charakter, což má za následek vyšší výskyt zažívacích poruch způsobených nedostatečným zastoupením potřebné vlákniny (zelenina, ovoce). Z důvodu nízké konzumace mléčných výrobků také chybí užitečná střevní mikroflóra. Nedostatek aktivního pohybu je další příčinou zažívacích poruch. Je důležité věnovat pozornost poruchám zažívání. Vhodná proto jsou projímadla z přírodních surovin, jako je tomu u potravinového doplňku FRUCTOLAX, který je složen hlavně z ovocných dření s projímavým účinkem a který, díky svému složení, nevykazuje nežádoucí vedlejší účinky. Tradiční výrobek Fructolax obsahuje dřeň projímavého ovoce: fíku, datlí, tamarindu, reveně a zároveň vlákninu a v ní přítomné organické kyseliny s projím... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Ortis Fructolax 12 žvýkacích kostek (Doplněk stravy), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Ortis Fructolax 12 žvýkacích kostek

Od této značky Ortis mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Ortis Fructolax 12 žvýkacích kostek a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Doplněk stravy.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Doplněk stravy v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Doplněk stravy
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Ortis Fructolax 12 žvýkacích kostek najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Ortis


Info

Popis i technické specifikace Ortis Fructolax 12 žvýkacích kostek se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Ortis doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: