Nutrilon Pronutra 3 Vanilka 800 g 6-pack Olomouc

  • Nutrilon Pronutra 3 Vanilka 800 g 6-pack
Vaše cena
1 734 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Nutrilon Pronutra 3 Vanilka 800 g 6-pack Výživa pro malé děti

Batolecí mléčná výživa v prášku s vanilkovou příchutí, od ukončeného 12. měsíce. Nutrilon 3 Vanilla je vhodnou volbou batolecí mléčné kojenecké výživy pro Vaše miminko, pokud již není nebo nemůže být plně kojeno. Nutrilon obsahuje unikátní klinicky testovanou směs oligosacharidů GOS / FOS vyvinutou po vzoru oligosacharidů mateřského mléka, kde tvoří 3. největší složku. Oligosacharidy jsou přirozeně se vyskytující látky, které jsou využívány střevní mikroflórou Vašeho dítěte. Naše unikátní směs GOS / FOS byla klinicky testována ve více než 30 studiích během 15 let. Navíc Nutrilon 3 Vanilla obsahuje jemnou vanilkovou příchuť, díky níž bude Vaše dítě s oblibou pít mléko Nutrilon i v batolecím věku. Nutrilon 3 Vanilla je přizpůsoben výživovým potřebám dítěte od jednoho roku. Dávkování Věk dítěte Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Nutrilon Pronutra 3 Vanilka 800 g 6-pack (Výživa pro malé děti), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Nutrilon Pronutra 3 Vanilka 800 g 6-pack

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Nutrilon Pronutra 3 Vanilka 800 g 6-pack a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Výživa pro malé děti.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Výživa pro malé děti v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Výživa pro malé děti
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Nutrilon Pronutra 3 Vanilka 800 g 6-pack najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Podobné produkty
Zobrazit další
Info

Popis i technické specifikace Nutrilon Pronutra 3 Vanilka 800 g 6-pack se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: