Menforsan Antiparazitní pipety proti blechám a klíšťatům pro kočky - 2 x 1,5ml Olomouc

  • Menforsan Antiparazitní pipety proti blechám a klíšťatům pro kočky - 2 x 1,5ml
Vaše cena
241 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Menforsan Antiparazitní pipety proti blechám a klíšťatům pro kočky - 2 x 1,5ml Veterinární přípravky

Menforsan Antiparazitní pipety proti blechám a klíšťatům pro kočky obsahují výtažky z geraniolu, margosy (indická rostlina známá také jako Nimba) a levandulového oleje, které poskytují výbornou ochranu proti roztočům, blechám, klíšťatům a létajícímu hmyzu. Extrakt z margosy je bezpečný, netoxický a biologicky odbouratelný. Složení pipet je čistě přírodní. Antiparazitní pipeta se aplikuje lokálně a poskytuje ochranu vašemu zvířátku po dobu až 30 dní. Aplikace je velmi rychlá a snadná. Návod k použití: Balení obsahuje 2 plastové pipety o objemu 1,5 ml (jedna pipeta) = jedna dávka. Podávejte na kůži, na krku a v přední části ramen. Vyjměte pipetu z ochranného pouzdra. Podržte pipetu vzhůru a odlomte horní část a aplikujte na krk. Použijte pipetu přímo na kůži bez dodatečné masáže a vyprázdněte obsah na jednom místě. Upozornění: Nepoužívejte v případě, že zvíře má mokrou srst. Koupání nebo mytí zvířete 2 hodiny po aplikaci nesnižuje... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Menforsan Antiparazitní pipety proti blechám a klíšťatům pro kočky - 2 x 1,5ml (Veterinární přípravky), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Menforsan Antiparazitní pipety proti blechám a klíšťatům pro kočky - 2 x 1,5ml

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Menforsan Antiparazitní pipety proti blechám a klíšťatům pro kočky - 2 x 1,5ml a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Veterinární přípravky.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Veterinární přípravky v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Veterinární přípravky
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Menforsan Antiparazitní pipety proti blechám a klíšťatům pro kočky - 2 x 1,5ml najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Menforsan Antiparazitní pipety proti blechám a klíšťatům pro kočky - 2 x 1,5ml se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: