Magnesium 250mg Pharmavit 20 šumivých tablet Olomouc

  • Magnesium 250mg Pharmavit 20 šumivých tablet
Vaše cena
73 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Magnesium 250mg Pharmavit 20 šumivých tablet Walmark Registrovaný léčivý přípravek

Magnesium 250 mg Pharmavit obsahuje hořčík. Ten je nezbytný pro správnou funkci nervového systému a svalů, pro stavbu kostí, zubů a chrupavek. Přípravek Magnesium 250 mg Pharmavit je určen k doplnění hořčíku při nedostatečné výživě. Šumivé tablety mohou užívat dospělí, těhotné a kojící ženy. Jak se přípravek Magnesium 250 mg Pharmavit užívá: Dospělí užívají 2-3x denně 1 šumivou tabletu. 2 hodiny před a 2 hodiny po užití přípravku nejezte mléčné výrobky a nepijte mléko. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 10 dní. Přípravek není určen pro děti a dospívající do 18 let vzhledem k obsahu pomocných látek. Složení: Léčivými látkami jsou magnesii oxidum ponderosum 420 mg (odpovídá 250 mg hořčíku) a acidum ascorbicum 150 mg v jedné šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, dihydrát sodné soli sacharinu, hydrogenuhl... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Magnesium 250mg Pharmavit 20 šumivých tablet (Registrovaný léčivý přípravek), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Magnesium 250mg Pharmavit 20 šumivých tablet

Od této značky Walmark mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Magnesium 250mg Pharmavit 20 šumivých tablet a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Registrovaný léčivý přípravek.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Registrovaný léčivý přípravek v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Registrovaný léčivý přípravek
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Magnesium 250mg Pharmavit 20 šumivých tablet najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Walmark


Info

Popis i technické specifikace Magnesium 250mg Pharmavit 20 šumivých tablet se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Walmark doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: