Krytí sterilní - mastný tyl 20x27cm/5ks Steriwund Olomouc

  • Krytí sterilní - mastný tyl 20x27cm/5ks Steriwund
Vaše cena
95 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Krytí sterilní - mastný tyl 20x27cm/5ks Steriwund Zdravotnická technika

Sterilní mastný tyl je vyroben z obvazové textilie S20 - vysoce porézní hydrofobní obvaz z chemických vláken, určený pro impregnaci léčiv v tekutém nebo masťovém základu. Vaselinum album je farmaceutická pomocná látka, bílá průsvitná roztíratelná hmota, která po roztavení slabě fluoreskuje v denním světle, prakticky bez pachu, neobsahuje aktivní látky. Účel použití: je vhodná zvláště v dermatologii u pacientů s kožní a lékovou přecitlivostí, v chirurgické praxi k ošetření povrchových popálenin.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Krytí sterilní - mastný tyl 20x27cm/5ks Steriwund (Zdravotnická technika), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Krytí sterilní - mastný tyl 20x27cm/5ks Steriwund

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Krytí sterilní - mastný tyl 20x27cm/5ks Steriwund a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Zdravotnická technika.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Zdravotnická technika v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Zdravotnická technika
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Krytí sterilní - mastný tyl 20x27cm/5ks Steriwund najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Krytí sterilní - mastný tyl 20x27cm/5ks Steriwund se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: