Kovtrading Stolová podnož FG003-XAL Olomouc

  • Kovtrading Stolová podnož FG003-XAL
Vaše cena
14 823 Kč
Dostupnost
24.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » atan.cz

Info: Kovtrading Stolová podnož FG003-XAL Kovtrading Nohy ke stolu

Provedení: Stolová jídelní dvojpodnož je vyrobená v provedení s obdélníkovou základnou, leštěný nerez a hliník. Průměry trubky: 95x95 mm. Stolová podnož je vhodná pro použití v interiéru. Podnož je vhodná do všech prostor se zvýšenou zátěží (restaurace, jídelny, kavárny, bary, čekárny ...). Všechny podnože mají připevňovací kříž pro stolové desky a jsou zasílány včetně vymezovacích patek. Tuto podnož je možné objednat v různých barevných odstínech RAL.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka atan.cz je za skvělou cenu k dispozici Kovtrading Stolová podnož FG003-XAL (Nohy ke stolu), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Kovtrading Stolová podnož FG003-XAL

Od této značky Kovtrading mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Kovtrading Stolová podnož FG003-XAL a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Nohy ke stolu.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu atan.cz, kde najdete velký výběr Nohy ke stolu v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Nohy ke stolu
E-shop atan.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Kovtrading Stolová podnož FG003-XAL najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Kovtrading


Info

Popis i technické specifikace Kovtrading Stolová podnož FG003-XAL se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Kovtrading doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu atan.cz.

Podobné produkty: