Kompres AB 10x20cm nesterilní 50ks Olomouc

  • Kompres AB 10x20cm nesterilní 50ks
Vaše cena
199 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Kompres AB 10x20cm nesterilní 50ks Batist Zdravotnická technika

Kompresy s vysokou savou schopností. Charakteristika: Absorpční kompresy s vysokou savostí. Složení: Vnější obal - dvouvrstvý netkaný textil z hydrofobních polyamidových vláken. Je prodyšný, nelepí se k ráně, zamezuje prosáknutí sekretů a slouží rovněž jako ochrana proti kontaminaci. Vnitřní strana - netkaný textil z hydrofilních vláken viskózové tříště působí jako kapiláry. Rychle odvádějí sekret do savého jádra z drcené celulózy, který dále rozvádí, tím je využita absorpční kapacita savého jádra. Modrý proužek indikuje vnější stranu krytí. Nesterilní verze. Použití: Na ošetření silně secernujících ran. Zdroj: http://www.batist.cz... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Kompres AB 10x20cm nesterilní 50ks (Zdravotnická technika), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Kompres AB 10x20cm nesterilní 50ks

Od této značky Batist mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Kompres AB 10x20cm nesterilní 50ks a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Zdravotnická technika.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Zdravotnická technika v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Zdravotnická technika
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Kompres AB 10x20cm nesterilní 50ks najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Batist


Info

Popis i technické specifikace Kompres AB 10x20cm nesterilní 50ks se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Batist doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: