JAMIESON Vitamín C 500mg na cucání s příchutí hrozna tbl.120 Olomouc

  • JAMIESON Vitamín C 500mg na cucání s příchutí hrozna tbl.120
Vaše cena
229 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: JAMIESON Vitamín C 500mg na cucání s příchutí hrozna tbl.120 Jamieson laboratories Doplněk stravy

Doplněk stravy s přírodním sladidlem a sladidlem Vitamín C ve formě tablet na cucání s přírodní příchutí hrozna s obsahem podpůrné směsi z přírodních zdrojů z rutinu, hesperidinu, bioflavonoidů, malpígie (Acelora lysá) a šípků. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, k optimální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa. Dávkování: dospělí: 1 – 2 tablety denně Každá tableta obsahuje: Vitamín C (kyselina askorbová, askorban sodný) ... 500 mg (625% Referenční hodnoty příjmu) Podpůrná směs ... 7 mg směs získaná z rutinu (Dimorphandra mollis, tobolka) 1,4 mg, hesperidinu (Citrus sinensis, plod) 1,4 mg, citrusových bioflavonoidů (Citrus limon, kůra) 1,4 mg, aceroly (4:1) (Malphigia glabra, plod) ekvivalent k 5,76 mg rostliny 1,4 mg a šípky (Rosa canina,... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici JAMIESON Vitamín C 500mg na cucání s příchutí hrozna tbl.120 (Doplněk stravy), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu JAMIESON Vitamín C 500mg na cucání s příchutí hrozna tbl.120

Od této značky Jamieson laboratories mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model JAMIESON Vitamín C 500mg na cucání s příchutí hrozna tbl.120 a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Doplněk stravy.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Doplněk stravy v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Doplněk stravy
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o JAMIESON Vitamín C 500mg na cucání s příchutí hrozna tbl.120 najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Jamieson laboratories


Info

Popis i technické specifikace JAMIESON Vitamín C 500mg na cucání s příchutí hrozna tbl.120 se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Jamieson laboratories doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: