Inkontinenční kalhotky TENA Pants Super Large 12ks Olomouc

  • Inkontinenční kalhotky TENA Pants Super Large 12ks
Vaše cena
323 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Inkontinenční kalhotky TENA Pants Super Large 12ks Tena Zdravotnická technika

Plenkové kalhotky TENA Pants s ConfioFit™ jsou určeny pro střední až těžkou inkontinenci neboli únik moči. Díky novému střihu kalhotky ještě lépe přilnou k tělu, a zajišťují tak větší pohodlí při nošení. Revoluční tvar absorpčního jádra ve tvaru "W" zajistí menší objemnost při zachování stejné absorpce. TENA Pants s ConfioFit™ tak splňují všechny současné požadavky kladené na kvalitní navlékací plenkové kalhotky. Unikátní tvar jádra pro menší objemnost a více pohodlí Jemnější materiál - příjemné nošení Jednoduché nasazování - jako běžné spodní prádlo Anatomicky tvarované - méně viditelné pod oblečením Vylepšené dvojité ochranné bariérky proti prosáknutí pro maximální bezpečí Plenkové kalhotky nešustí - zachovávají diskrétnost Dermatologicky testované. Absorpce: 2010ml Velikost L=obvod přes boky 100-135cm Balení Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Inkontinenční kalhotky TENA Pants Super Large 12ks (Zdravotnická technika), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Inkontinenční kalhotky TENA Pants Super Large 12ks

Od této značky Tena mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Inkontinenční kalhotky TENA Pants Super Large 12ks a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Zdravotnická technika.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Zdravotnická technika v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Zdravotnická technika
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Inkontinenční kalhotky TENA Pants Super Large 12ks najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Tena


Info

Popis i technické specifikace Inkontinenční kalhotky TENA Pants Super Large 12ks se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Tena doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: