Husky Dětské termoprádlo Active winter dětský set modrá Velikost: 140 Olomouc

  • Husky Dětské termoprádlo   Active winter dětský set modrá Velikost: 140
Vaše cena
949 Kč
Dostupnost
27.01.2021
Doprava na tento produkt
od 62 Kč
Přejít do obchodu » Outdoormarket.cz

Info: Husky Dětské termoprádlo Active winter dětský set modrá Velikost: 140 Husky DĚTSKÉ OBLEČENÍ

Nejteplejší vrstva z kolekce termoprádla Husky, ideální pro užití podzim - zima. Spolehlivě odvádí veškerou vlhkost od těla a zároveň perfektně udržuje tělesnou teplotu. Obsah setu jsou kalhoty a triko s dlouhým rukávem vždy ve stejné barvě podle vyobrazení. 

... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Outdoormarket.cz je za skvělou cenu k dispozici Husky Dětské termoprádlo Active winter dětský set modrá Velikost: 140 (DĚTSKÉ OBLEČENÍ), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Husky Dětské termoprádlo Active winter dětský set modrá Velikost: 140

Od této značky Husky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Husky Dětské termoprádlo Active winter dětský set modrá Velikost: 140 a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s DĚTSKÉ OBLEČENÍ.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Outdoormarket.cz, kde najdete velký výběr DĚTSKÉ OBLEČENÍ v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro DĚTSKÉ OBLEČENÍ
E-shop Outdoormarket.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Husky Dětské termoprádlo Active winter dětský set modrá Velikost: 140 najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Husky


Info

Popis i technické specifikace Husky Dětské termoprádlo Active winter dětský set modrá Velikost: 140 se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Husky doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Outdoormarket.cz.

Podobné produkty: