Husky Dětské lyžařské kalhoty Zeus Kids zelenožlutá Velikost: 134-140 Olomouc

  • Husky Dětské lyžařské kalhoty  Zeus Kids zelenožlutá Velikost: 134-140
Vaše cena
1 350 Kč
Dostupnost
23.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » Outdoormarket.cz

Info: Husky Dětské lyžařské kalhoty Zeus Kids zelenožlutá Velikost: 134-140 Husky DĚTSKÉ OBLEČENÍ

Lyžařské zateplené kalhoty, které jistě ocení milovníci různorodých zimních sportů. Použítá membrána Aquablock plus zajistí maximální voděoodolnost a zesílený spodní lem nohavic ochrání kalhoty před otěrem a poškozením. Samozřejmostí jsou kompletně podlepené švy. Lyžařské zateplené kalhoty, které jistě ocení milovníci různorodých zimních sportů. Použítá membrána Aquablock plus zajistí maximální voděoodolnost a zesílený spodní lem nohavic ochrání kalhoty před otěrem a poškozením. Samozřejmostí jsou kompletně podlepené švy.

... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Outdoormarket.cz je za skvělou cenu k dispozici Husky Dětské lyžařské kalhoty Zeus Kids zelenožlutá Velikost: 134-140 (DĚTSKÉ OBLEČENÍ), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Husky Dětské lyžařské kalhoty Zeus Kids zelenožlutá Velikost: 134-140

Od této značky Husky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Husky Dětské lyžařské kalhoty Zeus Kids zelenožlutá Velikost: 134-140 a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s DĚTSKÉ OBLEČENÍ.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Outdoormarket.cz, kde najdete velký výběr DĚTSKÉ OBLEČENÍ v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro DĚTSKÉ OBLEČENÍ
E-shop Outdoormarket.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Husky Dětské lyžařské kalhoty Zeus Kids zelenožlutá Velikost: 134-140 najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Husky


Info

Popis i technické specifikace Husky Dětské lyžařské kalhoty Zeus Kids zelenožlutá Velikost: 134-140 se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Husky doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Outdoormarket.cz.

Podobné produkty: