Grešík, Vanilka plod 1ks Olomouc

  • Grešík, Vanilka plod 1ks
Vaše cena
99 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.01.2021
Doprava na tento produkt
od 75 Kč
Přejít do obchodu » Hospodynkam.cz

Info: Grešík, Vanilka plod 1ks Valdemar Grešík, ČR Kvalitní koření

Koření Vanilka plod 1ks Lusky vanilky si i přes svou vysokou cenu udržují své místo na trhu. Porovnáte-li vůni a chuť vanilky s umělou náhradou (vanilkovým cukrem), pravděpodobně přestanete vanilkový cukr používat. Výhodou pravé vanilky je několikanásobné použití - tobolku necháte několik dnů v cukru, pak ji omyjete a můžete použít znovu. Opakované použití je možné třeba i po aromatizaci mléka či studených omáček. Balení: 1 ks ve skle... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Hospodynkam.cz je za skvělou cenu k dispozici Grešík, Vanilka plod 1ks (Kvalitní koření), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Grešík, Vanilka plod 1ks

Od této značky Valdemar Grešík, ČR mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Grešík, Vanilka plod 1ks a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Kvalitní koření.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Hospodynkam.cz, kde najdete velký výběr Kvalitní koření v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Kvalitní koření
E-shop Hospodynkam.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Grešík, Vanilka plod 1ks najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Valdemar Grešík, ČR


Podobné produkty
Zobrazit další
Info

Popis i technické specifikace Grešík, Vanilka plod 1ks se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Valdemar Grešík, ČR doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Hospodynkam.cz.

Podobné produkty: