Grešík koření Koriandr list 20g Olomouc

  • Grešík koření Koriandr list 20g
Vaše cena
31 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.01.2021
Doprava na tento produkt
od 75 Kč
Přejít do obchodu » Hospodynkam.cz

Info: Grešík koření Koriandr list 20g Kvalitní koření

Koření Koriandr list 20g Toto kvalitní koření je nepostradatelné v jihoamerické a thajské kuchyni jako součást pikantních omáček, též do mletého masa. Série Dobré koření se vyznačuje mimořádnou kvalitou jednotlivých koření a velmi příznivou cenou v poměru k hmotnosti. Neobsahuje glutaman sodný. Balení: 20 g... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Hospodynkam.cz je za skvělou cenu k dispozici Grešík koření Koriandr list 20g (Kvalitní koření), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Grešík koření Koriandr list 20g

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Grešík koření Koriandr list 20g a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Kvalitní koření.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Hospodynkam.cz, kde najdete velký výběr Kvalitní koření v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Kvalitní koření
E-shop Hospodynkam.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Grešík koření Koriandr list 20g najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Grešík koření Koriandr list 20g se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Hospodynkam.cz.

Podobné produkty: