Grešík koření Chilli kroužky 7g Olomouc

  • Grešík koření Chilli kroužky 7g
Vaše cena
28 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.01.2021
Doprava na tento produkt
od 75 Kč
Přejít do obchodu » Hospodynkam.cz

Info: Grešík koření Chilli kroužky 7g Kvalitní koření

Toto koření je vhodné do asijských jídel, k ochucení rýže, omáček, možno je naložit do oleje, který získá pikantní chuť. Série Dobré koření se vyznačuje mimořádnou kvalitou jednotlivých koření a velmi příznivou cenou v poměru k hmotnosti. Neobsahuje glutaman sodný. Balení: 7 g... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Hospodynkam.cz je za skvělou cenu k dispozici Grešík koření Chilli kroužky 7g (Kvalitní koření), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Grešík koření Chilli kroužky 7g

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Grešík koření Chilli kroužky 7g a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Kvalitní koření.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Hospodynkam.cz, kde najdete velký výběr Kvalitní koření v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Kvalitní koření
E-shop Hospodynkam.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Grešík koření Chilli kroužky 7g najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Grešík koření Chilli kroužky 7g se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Hospodynkam.cz.

Podobné produkty: