FytoFEM harmony + control 30 tablet Olomouc

  • FytoFEM harmony + control 30 tablet
Vaše cena
219 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: FytoFEM harmony + control 30 tablet Doplněk stravy

FytoFEM harmony + control je doplněk stravy vhodný pro ženy v období menopauzy. Obsahuje 40 mg přírodních fytoestrogenů a 20 mg extraktu ploštičníku plus tři komplexy rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů v jedné tabletě. Kombinace isoflavonů a extraktu z ploštičníku mírní nepříjemné příznaky menopauzy (pocení, návaly). Extrakt z třezalky a kozlíku mírní psychické potíže (nespavost, změny nálad, únava, nesoustředěnost). FytoFEM obsahuje CONTROL COMPLEX (chróm, guarana, mexický divoký yam, hořčík), který souvisí s metabolismem živin. Chróm přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin. Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální psychické činnosti. Vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity a k normální psychické činnosti.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici FytoFEM harmony + control 30 tablet (Doplněk stravy), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu FytoFEM harmony + control 30 tablet

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model FytoFEM harmony + control 30 tablet a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Doplněk stravy.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Doplněk stravy v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Doplněk stravy
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o FytoFEM harmony + control 30 tablet najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace FytoFEM harmony + control 30 tablet se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: