Fotokatalytický nátěr Protectam FN®1 Velikost 1litr - 1,3kg Advanced Materials-JTJ Olomouc

  • Fotokatalytický nátěr Protectam FN®1 Velikost 1litr - 1,3kg Advanced Materials-JTJ
Vaše cena
1 331 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » nanospace.cz

Info: Fotokatalytický nátěr Protectam FN®1 Velikost 1litr - 1,3kg Advanced Materials-JTJ Advanced Materials-JTJ Samočisticí nátěry

Fotokatalytický nátěr Protectam FN®1  Natřením zdi fotokatalytickým nátěrem vytvoříte neviditelnou nano vrstvu, která bude  čistit vzduch od alergenů, bakterií, virů, ale i zápachu.  Navíc zůstává roky  sněhobílá, nešpiní se a odpuzuje pavouky.   Nátěr vhodný je vhodný pro venkovní použití.  Pravidlo pro výpočet spotřeby:  1 litr vystačí asi na 10-15 metrů čtverečních (3 nátěry).   ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka nanospace.cz je za skvělou cenu k dispozici Fotokatalytický nátěr Protectam FN®1 Velikost 1litr - 1,3kg Advanced Materials-JTJ (Samočisticí nátěry), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Fotokatalytický nátěr Protectam FN®1 Velikost 1litr - 1,3kg Advanced Materials-JTJ

Od této značky Advanced Materials-JTJ mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Fotokatalytický nátěr Protectam FN®1 Velikost 1litr - 1,3kg Advanced Materials-JTJ a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Samočisticí nátěry.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu nanospace.cz, kde najdete velký výběr Samočisticí nátěry v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Samočisticí nátěry
E-shop nanospace.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Fotokatalytický nátěr Protectam FN®1 Velikost 1litr - 1,3kg Advanced Materials-JTJ najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Advanced Materials-JTJ


Info

Popis i technické specifikace Fotokatalytický nátěr Protectam FN®1 Velikost 1litr - 1,3kg Advanced Materials-JTJ se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Advanced Materials-JTJ doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu nanospace.cz.

Podobné produkty: