Forclaire Dětský koberec Mráček - modrý 60 x 110 cm Olomouc

  • Forclaire Dětský koberec Mráček - modrý 60 x 110 cm
Vaše cena
1 059 Kč
Dostupnost
23.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » atan.cz

Info: Forclaire Dětský koberec Mráček - modrý 60 x 110 cm Forclaire Koberce

Luxusní koberec od Německé společnosti LIVONE si zamiluje každý člen rodiny. Velice moderní a naprosto jednoduchý motiv mráčku doplní každý moderní interiér v pokojíčku Vašeho dítěte. Koberec je ručně tkaný a vyroben z čisté vlny. Jsou zde kombinovány dvě tkací techniky, které vytvářejí zajímavý 3D design. Koberec je velmi příjemný na dotek a snadno se udržuje. Skvěle se kombinuje s ostatním dětským nábytkem, navíc lze jednoduše přemístit podle potřeby. Koberec je vhodný pro podlahové topení. Materiál: 100% vlna Výška vlasu: 15mm Rozměr: 60 x 110 cm nebo 90 x 160 cm... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka atan.cz je za skvělou cenu k dispozici Forclaire Dětský koberec Mráček - modrý 60 x 110 cm (Koberce), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Forclaire Dětský koberec Mráček - modrý 60 x 110 cm

Od této značky Forclaire mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Forclaire Dětský koberec Mráček - modrý 60 x 110 cm a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Koberce.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu atan.cz, kde najdete velký výběr Koberce v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Koberce
E-shop atan.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Forclaire Dětský koberec Mráček - modrý 60 x 110 cm najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Forclaire


Info

Popis i technické specifikace Forclaire Dětský koberec Mráček - modrý 60 x 110 cm se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Forclaire doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu atan.cz.

Podobné produkty: