Flambovací pistole Orion Olomouc

  • Flambovací pistole Orion
Vaše cena
322 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.01.2021
Doprava na tento produkt
od 75 Kč
Přejít do obchodu » Hospodynkam.cz

Info: Flambovací pistole Orion Orion Pomůcky na zdobení

Flambovací pistole Orion Vysoce efektivní hořák se báječně hodí na přípravu créme brullée - ke zkaramelizování cukru na povrchu, k povrchové úpravě mas (k docílení křupavé kůrčičky). Dále jej můžeme použít k odstranění peří při zpracování drůbežího masa, či k odstranění štětin z kůže vepřů. Výborný je na gratinování sýrů, či opékání zeleniny. Materiál: odolný plast, kov Pistole je opatřena protiskluzovou rokojetí a plynulou regulací délky plamene i žáru. Pokud pistole dohoří, jednoduše ji můžeme doplnit klasickým plynem do zapalovačů. Flambovací pistole je ideální pomocník do každé kuchyně. Velikost: 15 cm  ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Hospodynkam.cz je za skvělou cenu k dispozici Flambovací pistole Orion (Pomůcky na zdobení), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Flambovací pistole Orion

Od této značky Orion mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Flambovací pistole Orion a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Pomůcky na zdobení.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Hospodynkam.cz, kde najdete velký výběr Pomůcky na zdobení v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Pomůcky na zdobení
E-shop Hospodynkam.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Flambovací pistole Orion najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Orion

Info

Popis i technické specifikace Flambovací pistole Orion se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Orion doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Hospodynkam.cz.

Podobné produkty: