DVD Speciální Techniky 7 Olomouc

  • DVD Speciální Techniky 7
Vaše cena
790 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.11.2020
Doprava na tento produkt
od 49 Kč
Přejít do obchodu » FotoSkoda.cz

Info: DVD Speciální Techniky 7 Multimediální DVD

Co se naučíte? Na sedmém disku ze série PPv2: Speciální Techniky si ukážeme, jak se tvoří filmový plakát. Oproti ostatním reklamním vizuálům má tvorba plakátu svá specifika a některé techniky a postupy se liší, takže je třeba je znát. Na jedné fotce si opět rozebereme všechno, co potřebujete znát, abyste vytvořili dech-beroucí dílo. Zaměříme se tentokrát na dvě věci: pokročilou práci s kontrastem (protože na upoutání pozornosti máte v této disciplíně skutečně jen jednu či dvě vteřiny) a ukážeme si také rozsáhlejší práci s abstraktními tvary - mraky, různými částicemi a podobně. Ty nám pomohou dotvarovat prostor, ve kterém se nachází hlavní hrdina, aniž bychom divákovi brali příliš mnoho pozornosti rušivým pozadím. Nechybí samozřejmě ani teoretická část, která položí pevné základy, na kterých pak budete moci sami stavět svá díla. Jak je to s technickou kvalitou? Zcela jinak než u původní edice. Vzali jsme si k srdci vaše (oprávněné) připomínky a nahráváme nyní v profesionálním zvukovém studiu a ve Full HD (1920x1080px) rozlišení. Neunikne vám tedy už žádný detail postupu, na nová DVD je radost se dívat. Na DVD samozřejmě najdete i všechny zdrojové .PSD soubory, které budete pro případné učení potřebovat. Jaká verze Photoshopu bude potřeba? Předvádíme na anglické verzi Adobe Photoshop CC, ale postupy jsou zcela totožné s jakoukoliv CS verzí. U všech anglických názvů jsou navíc uvedeny i jejich české ekvivalenty. ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka FotoSkoda.cz je za skvělou cenu k dispozici DVD Speciální Techniky 7 (Multimediální DVD), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu DVD Speciální Techniky 7

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model DVD Speciální Techniky 7 a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Multimediální DVD.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu FotoSkoda.cz, kde najdete velký výběr Multimediální DVD v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Multimediální DVD
E-shop FotoSkoda.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o DVD Speciální Techniky 7 najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace DVD Speciální Techniky 7 se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu FotoSkoda.cz.

Podobné produkty: