Dřevěný váleček klasický Olomouc

  • Dřevěný váleček klasický
Vaše cena
295 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.01.2021
Doprava na tento produkt
od 75 Kč
Přejít do obchodu » Hospodynkam.cz

Info: Dřevěný váleček klasický ČR DŘEVĚNÝ PROGRAM

Dřevěný váleček klasický Váleček na těsto, či marcipán je vyroben z bukového, broušeného dřeva, má pohyblivou rukojeť, takže se s ním velice dobře válí. Díky ocelové osce se, ani po častém používání, neopotřebuje a bude se stále dobře točit. Celková délka válečku: 46 cm Délka pracovní plochy: 23 cm Délka držadla: 11,5 cm Průměr válečku: 7,2 cm Materiál: bukové dřevo broušené  ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Hospodynkam.cz je za skvělou cenu k dispozici Dřevěný váleček klasický (DŘEVĚNÝ PROGRAM), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Dřevěný váleček klasický

Od této značky ČR mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Dřevěný váleček klasický a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s DŘEVĚNÝ PROGRAM.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Hospodynkam.cz, kde najdete velký výběr DŘEVĚNÝ PROGRAM v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro DŘEVĚNÝ PROGRAM
E-shop Hospodynkam.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Dřevěný váleček klasický najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce ČR

Info

Popis i technické specifikace Dřevěný váleček klasický se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem ČR doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Hospodynkam.cz.

Podobné produkty: