Dr.Max ThermoMAX Mercury Free 1ks Olomouc

  • Dr.Max ThermoMAX Mercury Free 1ks
Vaše cena
99 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Dr.Max ThermoMAX Mercury Free 1ks Zdravotnická technika

Dr.Max ThermoMAX Mercury Free je skleněný lékařský teploměr ve sklepávacím pouzdře s indikační kapalinou. Je vysoce přesný (+ 0,1 °C/-0,15 °C) a 100% ekologický. Před použitím teploměru je nutno sklepnout naposledy naměřenou teplotu alespoň pod 36 °C. Pro sklepání použijte sklepávací pouzdro. Jak používat Dr.Max ThermoMAX Mercury free: Před každým měřením teploměr umyjte vlažnou vodou nebo dezinfikujte běžnými dezinfekčními prostředky. Teploměrem lze měřit: V podpaží – obvyklá délka měření je 5-10 minut. V dutině ústní – obvyklá délka měření je 3 minuty. Orální teplota je průměrně o 0,3 °C vyšší než v podpaží. V konečníku – obvyklá délka měření je 2 minuty. Rektální teplota je průměrně o 0,5 °C vyšší než v podpaží. Minimální rozsah měření je 35,0 °C-42,0 °C. Upozornění: Teploměr je určen pouze k měření tělesné teploty. Teploměr nevystavujte teplotám okolí nad 40 °C. <... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Dr.Max ThermoMAX Mercury Free 1ks (Zdravotnická technika), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Dr.Max ThermoMAX Mercury Free 1ks

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Dr.Max ThermoMAX Mercury Free 1ks a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Zdravotnická technika.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Zdravotnická technika v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Zdravotnická technika
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Dr.Max ThermoMAX Mercury Free 1ks najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Dr.Max ThermoMAX Mercury Free 1ks se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: