Dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč Olomouc

  • Dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč
Vaše cena
5 000 Kč
Dostupnost
(Skladem) 19.01.2021
Doprava na tento produkt
od 149 Kč
Přejít do obchodu » Nakup-nabytek.cz

Info: Dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč Nakup-nabytek.cz Dárkové poukazy

Skvělým tipem na dárek, ať už k Vánocům nebo k narozeninám, případně jen tak pro radost je tento dárkový poukaz, který jistě ocení všichni Vaši blízcí! Dárkový poukaz je velice praktickým dárkem, kterým nikoho neurazíte. Po zakoupení tohoto poukazu Vám bude zaslán dárkový poukaz s unikátním kódem poukazu, který pak bude uplatněn při nákupu na našem e-shopu. Při platbě poukazu je nutno z technických zvolit dopravu, jejíž cena nebude započítána hodnoty poukazu. Dárkový poukaz Vám zašleme buďto elektronickou formou, tedy prostřednictvím e-mailu ve formě PDF souboru anebo v tištěné podobě na Vaši adresu. Poukaz je možné uplatnit během půl roku od zakoupení dárkového poukazu. Při uplatnění poukazu bude hodnota objednávky ponížena o hodnotu dárkového poukazu a doplatí se tak pouze případný rozdíl, který vznikne. Poukaz nabízíme dále v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč a  2 000 Kč.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Nakup-nabytek.cz je za skvělou cenu k dispozici Dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč (Dárkové poukazy), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč

Od této značky Nakup-nabytek.cz mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Dárkové poukazy.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Nakup-nabytek.cz, kde najdete velký výběr Dárkové poukazy v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Dárkové poukazy
E-shop Nakup-nabytek.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Nakup-nabytek.cz

Info

Popis i technické specifikace Dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Nakup-nabytek.cz doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Nakup-nabytek.cz.

Podobné produkty: