Curver Pelíšek BUNK 3v1 Olomouc

  • Curver Pelíšek BUNK 3v1
Vaše cena
2 219 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » atan.cz

Info: Curver Pelíšek BUNK 3v1 Curver Pro domácí mazlíčky

Praktický stylový pelíšek 3v1, který slouží i jako přepravka pro domácí mazlíčky. Vhodný pro psy i kočky malých ras. Pelíšek je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu + doplněn o dvě podušky. Modulový pelíšek najde širokou oblast využití. Výrobek se skládá ze spodního domečku a horního pelíšku, který lze odpojit. Díky příslušenství jej lze použít jako přepravku pro zvířata.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka atan.cz je za skvělou cenu k dispozici Curver Pelíšek BUNK 3v1 (Pro domácí mazlíčky), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Curver Pelíšek BUNK 3v1

Od této značky Curver mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Curver Pelíšek BUNK 3v1 a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Pro domácí mazlíčky.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu atan.cz, kde najdete velký výběr Pro domácí mazlíčky v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Pro domácí mazlíčky
E-shop atan.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Curver Pelíšek BUNK 3v1 najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Curver


Info

Popis i technické specifikace Curver Pelíšek BUNK 3v1 se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Curver doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu atan.cz.

Podobné produkty: