Cukrová glazura růžová 125g Olomouc

  • Cukrová glazura růžová 125g
Vaše cena
39 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.01.2021
Doprava na tento produkt
od 75 Kč
Přejít do obchodu » Hospodynkam.cz

Info: Cukrová glazura růžová 125g Německo Cukrářské polevy

Cukrová glazura růžová 125g Hotová barevná poleva na moučníky Cukrová růžová glazura je vhodná k dozdobení jednotlivých zákusků (donut, punčový řez, věneček), či celých moučníků. Glazura zasychá běhěm několika minut, ale není vhodná k vrstvení - hotové výrobky nechávejte volně, nikdy je nedávejte na sebe, glazura by se obtiskla na spodní část výrobku.   Návod k použití: sáček s glazurou vložíme do horké vody na cca 3 minuty, poté vyjmeme, osušíme, důkladně protřepeme. Odřízneme horní roh a aplikujeme na zvolené pečivo.   Složení: cukr, voda, glukózový sirup, stabilizátor E422, emulgátor E471, rostlinný extrakt z červené řepy, aroma   Balení: 125 g Barva: růžová      ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Hospodynkam.cz je za skvělou cenu k dispozici Cukrová glazura růžová 125g (Cukrářské polevy), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Cukrová glazura růžová 125g

Od této značky Německo mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Cukrová glazura růžová 125g a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Cukrářské polevy.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Hospodynkam.cz, kde najdete velký výběr Cukrářské polevy v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Cukrářské polevy
E-shop Hospodynkam.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Cukrová glazura růžová 125g najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Německo


Info

Popis i technické specifikace Cukrová glazura růžová 125g se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Německo doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Hospodynkam.cz.

Podobné produkty: