Blomus Přídavná schránka na noviny SIGNO Olomouc

  • Blomus Přídavná schránka na noviny SIGNO
Vaše cena
3 179 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » Kulina.cz

Info: Blomus Přídavná schránka na noviny SIGNO Blomus Poštovní schránky

Přídavnou schránku na noviny SIGNO z nerezové oceli je možné dokoupit k poštovním uzamykatelným schránkám SIGNO jako doplněk v případě, že vám objem základní poštovní schránky nedostačuje. Instaluje se pod poštovní schránku, se kterou pak tvoří jeden ucelený objekt. Přídavnou schránku lze pořídit později, až podle aktuální potřeby. Přídavná schránka na noviny SIGNO ve stručnosti: Vyrobena z matné nerezové oceli Rozměry: výška 20 cm, šířka 42 cm, hloubka 8,5 cm Vhodná pro stočenou roli novin Doplňující produkt k poštovním schránkám SIGNO Dodávána s montážním materiálem Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Kulina.cz je za skvělou cenu k dispozici Blomus Přídavná schránka na noviny SIGNO (Poštovní schránky), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Blomus Přídavná schránka na noviny SIGNO

Od této značky Blomus mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Blomus Přídavná schránka na noviny SIGNO a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Poštovní schránky.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Kulina.cz, kde najdete velký výběr Poštovní schránky v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Poštovní schránky
E-shop Kulina.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Blomus Přídavná schránka na noviny SIGNO najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Blomus


Podobné produkty
Zobrazit další
Info

Popis i technické specifikace Blomus Přídavná schránka na noviny SIGNO se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Blomus doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Kulina.cz.

Podobné produkty: