Blomus Poštovní schránka s okénkem uzamykatelná SIGNO Olomouc

  • Blomus Poštovní schránka s okénkem uzamykatelná SIGNO
Vaše cena
10 329 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » Kulina.cz

Info: Blomus Poštovní schránka s okénkem uzamykatelná SIGNO Blomus Poštovní schránky

Poštovní schránka s okénkem SIGNO z matné nerezové oceli je uzamykatelná. Byla designována tak, aby se do ní vešla všechna vaše pošta, včetně formátů A4, a zároveň aby ji skryla před nepřízní počasí. Díky okénku můžete snadno zjistit, zda je plná. Představuje elegantní, moderní design. Poštovní schránka s okénkem SIGNO ve stručnosti: Vyrobena z matné nerezové oceli Rozměry: výška 43 cm, šířka 42 cm, hloubka 10,5 cm Vhodná i pro formáty velikosti A4 Dodávána s montážním materiálem Lze přikoupit přídavnou schránku na noviny Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Kulina.cz je za skvělou cenu k dispozici Blomus Poštovní schránka s okénkem uzamykatelná SIGNO (Poštovní schránky), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Blomus Poštovní schránka s okénkem uzamykatelná SIGNO

Od této značky Blomus mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Blomus Poštovní schránka s okénkem uzamykatelná SIGNO a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Poštovní schránky.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Kulina.cz, kde najdete velký výběr Poštovní schránky v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Poštovní schránky
E-shop Kulina.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Blomus Poštovní schránka s okénkem uzamykatelná SIGNO najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Blomus

Info

Popis i technické specifikace Blomus Poštovní schránka s okénkem uzamykatelná SIGNO se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Blomus doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Kulina.cz.

Podobné produkty: