Blomus Pletený bavlněný koš COBO šedočerná Olomouc

  • Blomus Pletený bavlněný koš COBO šedočerná
Vaše cena
1 420 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » Kulina.cz

Info: Blomus Pletený bavlněný koš COBO šedočerná Blomus Bydlení a doplňky

Koše COBO značky Blomus jsou jednoduché a praktické. Jsou ideálním řešením pro skladování a odkládání nejrůznějších předmětů denní potřeby. Hodí se do všech místností vašeho domova, všude vypadají dokonale. Pevná kvalitní bavlna je vysoce odolná a snadno ji očistíte. Pletený bavlněný koš COBO: Oválné koše z vysoce kvalitní a pevné bavlny Rozměry: výška 20 cm, šířka 40 cm, délka 40 cm Praktický pomocník do jakékoliv místnosti Snadno omyvatelné... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Kulina.cz je za skvělou cenu k dispozici Blomus Pletený bavlněný koš COBO šedočerná (Bydlení a doplňky), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Blomus Pletený bavlněný koš COBO šedočerná

Od této značky Blomus mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Blomus Pletený bavlněný koš COBO šedočerná a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Bydlení a doplňky.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Kulina.cz, kde najdete velký výběr Bydlení a doplňky v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Bydlení a doplňky
E-shop Kulina.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Blomus Pletený bavlněný koš COBO šedočerná najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Blomus


Info

Popis i technické specifikace Blomus Pletený bavlněný koš COBO šedočerná se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Blomus doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Kulina.cz.

Podobné produkty: