Blomus Domovní písmeno "c" SIGNO Olomouc

  • Blomus Domovní písmeno
Vaše cena
545 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » Kulina.cz

Info: Blomus Domovní písmeno "c" SIGNO Blomus Domovní čísla

Díky jasnému tvaru a správné velikosti je tvar domovního písmene z nerezové oceli čitelný již zdálky. K dispozici je základní řada písmen a - f a také základní řada domovních číslic 0 - 9. Dodává se s vrtací šablonou a montážním materiálem. Domovní písmeno SIGNO ve stručnosti: Vyrobeno z matné ušlechtilé nerezové oceli Dodáváno s vrtací šablonou a montážním materiálem K dispozici základní řada čísel a písmen Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Kulina.cz je za skvělou cenu k dispozici Blomus Domovní písmeno "c" SIGNO (Domovní čísla), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Blomus Domovní písmeno "c" SIGNO

Od této značky Blomus mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Blomus Domovní písmeno "c" SIGNO a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Domovní čísla.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Kulina.cz, kde najdete velký výběr Domovní čísla v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Domovní čísla
E-shop Kulina.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Blomus Domovní písmeno "c" SIGNO najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Blomus


Info

Popis i technické specifikace Blomus Domovní písmeno "c" SIGNO se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Blomus doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Kulina.cz.

Podobné produkty: