Bezúdržbová nano čistička Nanoaircleaner Sklo Color Skleněná bílá RETAP Olomouc

  • Bezúdržbová nano čistička Nanoaircleaner Sklo Color Skleněná bílá  RETAP
Vaše cena
9 620 Kč
Dostupnost
24.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » nanospace.cz

Info: Bezúdržbová nano čistička Nanoaircleaner Sklo Color Skleněná bílá RETAP RETAP Nanočističky vzduchu

Filtry v nanočističkách jsou speciální kovové lamely, na kterých je nanesena fotoaktivní látka na bázi TiO2. Tento fotoaktivní filtr navíc nevyžaduje žádnou údržbu či čištění. Narozdíl od jiných čističek tak není nanočistička „lapačem prachu a nečistot”, protože veškeré nečistoty rozloží. – Elegantní vzhled – Fotokatalytické filtry – Nevyžaduje žádnou údržbu či čistění ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka nanospace.cz je za skvělou cenu k dispozici Bezúdržbová nano čistička Nanoaircleaner Sklo Color Skleněná bílá RETAP (Nanočističky vzduchu), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Bezúdržbová nano čistička Nanoaircleaner Sklo Color Skleněná bílá RETAP

Od této značky RETAP mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Bezúdržbová nano čistička Nanoaircleaner Sklo Color Skleněná bílá RETAP a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Nanočističky vzduchu.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu nanospace.cz, kde najdete velký výběr Nanočističky vzduchu v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Nanočističky vzduchu
E-shop nanospace.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Bezúdržbová nano čistička Nanoaircleaner Sklo Color Skleněná bílá RETAP najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce RETAP


Info

Popis i technické specifikace Bezúdržbová nano čistička Nanoaircleaner Sklo Color Skleněná bílá RETAP se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem RETAP doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu nanospace.cz.

Podobné produkty: