Beurer BY 52 Ohřívač dětské stravy digitální Olomouc

  • Beurer BY 52 Ohřívač dětské stravy digitální
Vaše cena
863 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Beurer BY 52 Ohřívač dětské stravy digitální Elektronika

Digitální ohřívač dětské stravy od společnosti Beurer je výbornou pomůckou pro všechny rodiče. Během chvilky zvládne miminku ohřát jeho mléko či jinou stravu. Ohřev je rovnoměrný, aby uvnitř jídla nevznikala horká místa a nehrozilo, že se dítě spálí. Zařízení pracuje ve dvou fázích. V té první se pokrm ohřeje a poté se automaticky přepne na funkci udržování teploty. Aktuální teplotu vidíte na přehledném LED displeji. Nádoba s krytem Ohřívač je univerzální, plně kompatibilní s běžně dostupnými lahvemi a sklenicemi. Kromě toho v balení naleznete nádobu na stravu s krytem, takže pokud zrovna lahvičku nemáte po ruce, rozhodně to ničemu nevadí. Přístroj se jednoduše čistí, díky čemuž se přirozeně prodlužuje jeho dlouhodobá bezchybná funkčnost. Automatický vypínač výrazně snižuje spotřebu elektrické energie po dovaření, abyste ušetřili. Digitální ohřívač má u dna průměr 6 cm, směrem k hrdlu výrobku se průměr zvyšuje až na 8 cm.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Beurer BY 52 Ohřívač dětské stravy digitální (Elektronika), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Beurer BY 52 Ohřívač dětské stravy digitální

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Beurer BY 52 Ohřívač dětské stravy digitální a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Elektronika.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Elektronika v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Elektronika
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Beurer BY 52 Ohřívač dětské stravy digitální najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Beurer BY 52 Ohřívač dětské stravy digitální se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: