Bernkop Dřevěná židle 311 402 Ben Olomouc

  • Bernkop Dřevěná židle 311 402 Ben
Vaše cena
1 972 Kč
Dostupnost
24.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » atan.cz

Info: Bernkop Dřevěná židle 311 402 Ben Bernkop Jídelní

Provedení: Dřevěná jídelní židle je vyrobená z masivního buku s dřevěným masivním sedákem. Klasická jídelní židle z kolekce BEN je žádaná zéjmena pro svou jednoduchost. Předností této klasické židle je nízká hmotnost a pevnost ohýbaného buku. Židle je vhodná jak do interiérů domácností, tak i do zátěžových prostor jako židle restaurační (restaurace, kavárny, apod.). Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení dřeva židle je podle nabídky ve vzorníku. Nabízíme moderní lakovanou úpravu v barvách podle vzorníku RAL nebo PANTONE. Nabízíme i možnost objednání židle v surovém stavu bez povrchové úpravy.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka atan.cz je za skvělou cenu k dispozici Bernkop Dřevěná židle 311 402 Ben (Jídelní), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Bernkop Dřevěná židle 311 402 Ben

Od této značky Bernkop mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Bernkop Dřevěná židle 311 402 Ben a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Jídelní.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu atan.cz, kde najdete velký výběr Jídelní v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Jídelní
E-shop atan.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Bernkop Dřevěná židle 311 402 Ben najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Bernkop


Info

Popis i technické specifikace Bernkop Dřevěná židle 311 402 Ben se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Bernkop doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu atan.cz.

Podobné produkty: