Autronic Jídelní židle BC-3950 TR3 - třešeň Olomouc

  • Autronic Jídelní židle BC-3950 TR3 - třešeň
Vaše cena
790 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » atan.cz

Info: Autronic Jídelní židle BC-3950 TR3 - třešeň Autronic Jídelní

Provedení: Dřevěná jídelní židle je vyrobená z masivního buku s čalouněným sedákem ze světlé látky. Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení dřeva židle je podle nabídky ve vzorníku. Židle je dodávána v demontu. Nabízíme možnost smontování. Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do zátěžových prostor.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka atan.cz je za skvělou cenu k dispozici Autronic Jídelní židle BC-3950 TR3 - třešeň (Jídelní), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Autronic Jídelní židle BC-3950 TR3 - třešeň

Od této značky Autronic mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Autronic Jídelní židle BC-3950 TR3 - třešeň a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Jídelní.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu atan.cz, kde najdete velký výběr Jídelní v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Jídelní
E-shop atan.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Autronic Jídelní židle BC-3950 TR3 - třešeň najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Autronic


Info

Popis i technické specifikace Autronic Jídelní židle BC-3950 TR3 - třešeň se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Autronic doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu atan.cz.

Podobné produkty: