Antibakteriální protizápachové stélky SEKPRO – rovné Velikost 38 Sekpro Olomouc

  • Antibakteriální protizápachové stélky SEKPRO – rovné Velikost 38 Sekpro
Vaše cena
75 Kč
Dostupnost
06.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » nanospace.cz

Info: Antibakteriální protizápachové stélky SEKPRO – rovné Velikost 38 Sekpro Sekpro Antibakteriální stélky

Antibakteriální protizápachová stélka je vyrobena z lehkého materiálu Evac, který zajišťuje tenkost stélky. Vrchní vrstvu tvoří NanoAg, které ničí zápach a zabraňuje množení bakterií a tvorbě plísní. Oceníte při delším nošení bot, zabraňuje tvorbu zápachu a prodlužuje životnost bot.  ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka nanospace.cz je za skvělou cenu k dispozici Antibakteriální protizápachové stélky SEKPRO – rovné Velikost 38 Sekpro (Antibakteriální stélky), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Antibakteriální protizápachové stélky SEKPRO – rovné Velikost 38 Sekpro

Od této značky Sekpro mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Antibakteriální protizápachové stélky SEKPRO – rovné Velikost 38 Sekpro a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Antibakteriální stélky.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu nanospace.cz, kde najdete velký výběr Antibakteriální stélky v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Antibakteriální stélky
E-shop nanospace.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Antibakteriální protizápachové stélky SEKPRO – rovné Velikost 38 Sekpro najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Sekpro


Info

Popis i technické specifikace Antibakteriální protizápachové stélky SEKPRO – rovné Velikost 38 Sekpro se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Sekpro doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu nanospace.cz.

Podobné produkty: