Antibakteriální náplast STOPBAC CARE TREND s polštářkem 8x80cm 1ks ING MEDICAL Olomouc

  • Antibakteriální náplast STOPBAC CARE TREND s polštářkem 8x80cm 1ks ING MEDICAL
Vaše cena
98 Kč
Dostupnost
06.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » nanospace.cz

Info: Antibakteriální náplast STOPBAC CARE TREND s polštářkem 8x80cm 1ks ING MEDICAL ING MEDICAL Antibakteriální náplasti

Zdravotnický prostředek nové generace, který se uplatní všude tam, kde není vyžadováno sterilní krytí rány. Náplasti jsou určeny k jednorázovému ošetření drobných poranění i hlubších ran. Polštářek o bsahuje mj. aktivní ionty stříbra a poskytuje vysoce účinnou antibakteriální ochranu (redukuje výskyt bakterií a brání průniku vnější bakteriální infekce). Významně přispívá k lepšímu hojení poranění. ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka nanospace.cz je za skvělou cenu k dispozici Antibakteriální náplast STOPBAC CARE TREND s polštářkem 8x80cm 1ks ING MEDICAL (Antibakteriální náplasti), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Antibakteriální náplast STOPBAC CARE TREND s polštářkem 8x80cm 1ks ING MEDICAL

Od této značky ING MEDICAL mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Antibakteriální náplast STOPBAC CARE TREND s polštářkem 8x80cm 1ks ING MEDICAL a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Antibakteriální náplasti.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu nanospace.cz, kde najdete velký výběr Antibakteriální náplasti v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Antibakteriální náplasti
E-shop nanospace.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Antibakteriální náplast STOPBAC CARE TREND s polštářkem 8x80cm 1ks ING MEDICAL najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce ING MEDICAL


Podobné produkty
Zobrazit další
Info

Popis i technické specifikace Antibakteriální náplast STOPBAC CARE TREND s polštářkem 8x80cm 1ks ING MEDICAL se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem ING MEDICAL doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu nanospace.cz.

Podobné produkty: