Amonium, cukrářské droždí 100g Olomouc

  • Amonium, cukrářské droždí 100g
Vaše cena
22 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.01.2021
Doprava na tento produkt
od 75 Kč
Přejít do obchodu » Hospodynkam.cz

Info: Amonium, cukrářské droždí 100g Německo Suroviny pro pečení

Amonium, cukrářské droždí 100g Kypřící prášek do pečiva nízkých tvarů, jako jsou perníčky, linecké cukroví, zázvorky, rakvičky, aj. Při pečení se Amonium mění v plyn, čímž způsobuje vzkypení pečiva, zanechá v něm nepravidelné póry a povrch pečiva není hladký. Složení: hydrogenuhličitan sodný E503 Hmotnost: 100 g Dávkování: 20g 1 na 1kg mouky    ... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka Hospodynkam.cz je za skvělou cenu k dispozici Amonium, cukrářské droždí 100g (Suroviny pro pečení), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Amonium, cukrářské droždí 100g

Od této značky Německo mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Amonium, cukrářské droždí 100g a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Suroviny pro pečení.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu Hospodynkam.cz, kde najdete velký výběr Suroviny pro pečení v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Suroviny pro pečení
E-shop Hospodynkam.cz doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Amonium, cukrářské droždí 100g najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce Německo


Info

Popis i technické specifikace Amonium, cukrářské droždí 100g se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Německo doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Hospodynkam.cz.

Podobné produkty: