Allnature Moringa RAW prášek 200 g Olomouc

  • Allnature Moringa RAW prášek 200 g
Vaše cena
284 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Přejít do obchodu » DRMAX.CZ

Info: Allnature Moringa RAW prášek 200 g Doplněk stravy

Moringa je strom, který sice pochází z podhůří Himalájí, ale dnes se pěstuje i v subtropických a tropických pásmech při teplotách od 25 do 40°C a ve výškách do 1 000 m nad mořem. Moringa má vzácné listy, které obsahující významné množství nutričně hodnotných látek ve formě vitamínů a minerálů. Listy se konzumují syrové, vařené i sušené a nejcennější na nich je až 40% podíl proteinů, které obsahují všech 8 esenciálních aminokyselin. Vědci na univerzitě v Hohenheimu podrobili moringu studii, při které zjistili, že srovnatelné množství moringy mimo jiné obsahuje 2,4 krát více beta karotenu než mrkev, 17 krát více vápníku než kravské mléko, 6 krát více polyfenolů než červené víno, 4,7 krát více kyseliny listové než hovězí játra, 4,5 krát více vitamínu E než pšeničné sazenice a 1,3 krát více esenciálních aminokyselin než vejce. Dávkování: 1-2 čajové lžičky prášku rozmíchejte ve vodě, nebo jiném nápoji a vypijte. Nevmíchávejte do horkých tekutin, p... Zobrazit celý popis produktu >>>

U obchodníka DRMAX.CZ je za skvělou cenu k dispozici Allnature Moringa RAW prášek 200 g (Doplněk stravy), který si můžete ihned koupit online i v Olomouci. Využijte této příležitosti.

recenze

Recenze produktu Allnature Moringa RAW prášek 200 g

Od této značky mám již několik jiných produktů a jsem spokojen, tak nakupuji znovu.

Kupuji si vždy nový model Allnature Moringa RAW prášek 200 g a stále jsem spokojenější.

Spokojenost s Doplněk stravy.

Zvolte si produkt na základě designu a barvy na e-shopu DRMAX.CZ, kde najdete velký výběr Doplněk stravy v dobrém poměru cena/kvalita.

dopravaDoručení zboží pro Doplněk stravy
E-shop DRMAX.CZ doručí zboží do 1-3 pracovních dnů ve městě Olomouc. Ve velkých městech nabízí některé e-shopy i osobní vyzvednutí. Balíček vám doveze kurýr nebo pošta.

- více produktových údajů o Allnature Moringa RAW prášek 200 g najdete na webu distributora
- podrobné rozměry a technické paramatry na stránkách výrobce


Info

Popis i technické specifikace Allnature Moringa RAW prášek 200 g se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu DRMAX.CZ.

Podobné produkty: